22.08.- Reiside tutvustus TALLINNAS

Teisipäeval, 22.augustil, tutvustame selle aasta Aasia reise.

NB! Hiina – parim marsruut HIINA avastamiseks! Reisiga liitumise tähtaeg läheneb!

NB! Indo-Hiina  – 3 riiki, 3 eri nägu.

Räägime maksmisvõimalustes, soodustustest ja järelmaksust.

Tule, saame tuttvaks!

Info 22.08 reisitutvustusõhtu kohta (kliki)

Hiina sügisreisil külastame krüsanteemi pealinna KAIFENG’i

Külluslikult aastaid andev Krüsanteem

Eriti hinnatud ja lausa pühaduselooriga tähistatud on krüsanteem, sest usutakse, et see lill toob inimestele rõõmu, küllust ja toetust.

Kuna krüsanteem ehib loodust sügisel, siis on see kaunis lill seotud sügisese saagikuse ja küpsusega, aga ka pikaealisusega ning unistuste realiseerumisega. Krüsanteem on seotud Hiina kalendri üheksanda kuuga ehk oktoobriga, sest sel perioodil õitseb see kaunis lill kõikjal.

Krüsanteemil on Hiinas palju tähendusi ja on seetõttu kõige enam kingitav lill. Sel kaunil sügislillel on suurepärane võime luua vaikust, soodustada keskendumist ning leevendada ärevust ja valu. Seetõttu sobib krüsanteem kas poti- või lõikelillena haige inimese voodi juurde või eksamiks valmistuva õppuri lauale. Samuti kingitakse krüsanteeme lapseootel naistele, rõhutades pikaealisust, jätkusuutlikkust ja tulevikku suunatust.

Krüsanteemi kasutakse ka lillena, mis aitab äsja surnud inimese hingel jõuda oma algallikasse. Sellepärast kasutatakse seda lille matustel leinapärgades ja -kimpudes. Seega on krüsanteem seotud inimese kogu eluteega sünnist surmani.

Sügiseti joovad hiinlased krüsanteemi õiest valmistatud kuuma teejooki, mis sarnaneb maitselt meile tuttava saialillega. Krüsanteemiõieteed juuakse selleks, et parandada oma nägemist, turgutada neere ja alandada kõrget palavikku.