Hiina Uusaasta tähistamine Jüris

Millal:
22. Feb 2018 @ 18:00 – 20:00
2018-02-22T18:00:00+02:00
2018-02-22T20:00:00+02:00
Kus:
Rae Kultuurikeskus
Aruküla tee 9
Jüri, 75305 Harju maakond
Eesti
Hind:
15 €
Kontakt:
Janno Seeder
+372 505 9080

Hiina Uusaasta tähistamine Jüris

registreeri

Hiina kalendri järgi algab  16. veebruaril uutest energiatest tulvil  YANG MAA KOERA aasta, mida tasub Idamaade tava järgi austusega vastu võtta.

Pärast kõrvetavaid ja ehmatavaid tule aastaid, astub 16.02.2018. võimule yang Maa Koer. Kui oled Kuke aasta lõpuni hästi vastu pidanud, siis võid ennast õnnitleda, sest läbisid tugeva treeningtsükli. Koera aasta kutsub üles mõistlikkusele, kutsub üles rahunema, vaatama kaine pilguga tulevikku ja mis peamine koputab meie südametunnistusele – aeg on oma väärtused ja põhimõtted paika panna ning ka nende järgi ELADA, mitte rääkida. Maa Koer ei ole kindlasti ründav, ega lõhkuv – nii nagu pildilt näha võib on Koer valvas, uurib, analüüsib, kutsub korrale ja mis peamine KAITSEB.

Maa Koer kaitseb kiivalt oma põhiväärtusi, oma olemust, inimkonna olemust, looduse olemust, maailma olemust, kaitseb oma kodu, perekonda ja inimesi, keda ta armastab ja austab. Maa Koera aastal on oodata palju sündmusi, olulisele kohale tõuseb võimuenergia, täpsemalt juhtimise energia, kusjuures alati ei pea juhtima teisi inimesi vaid esmajoones iseennast.

Tulemas on aasta, mis soosib isiklikke muutusi, igausuguste elustiili muutuste sisseviimist. Selleks, et muuta maailma, tuleb alustada iseendast. Öeldakse, et Maa Koerale võib loota, ta on erapooletu ja õiglane vahemees – kui soovid, et sellest aastast kujuneb rahuotsiv hingetõmbe- ja ümberkorraldamiseaeg, siis tasub aastaenergiad austusega vastu võtta, oma eesmärgid kirja panna ning neid ka ellu viima hakata. Et uus aasta meile häid ja turvalisi võimalusi looks, võtame uue aasta kõrgendatud ühisenergias vastu…

Kavas:

  • möödunud aasta tänamine
  • halva, segava ärasaatmine
  • viie elemendi aktiveerimine
  • soovide esitamine ja aktiveerimine
  • feng shui energiakaart 2018. aastaks

Vaatamata sellele, et tegemist on Maa elemendi aastaga – nimetatakse aastat kollase Koera aastaks, siis ei ole soovitatav uusaaasta tähistamisel kanda Maa energiat, pigem rahustavaid Vee (sinised, hallid) ja Puu (rohelised, hallid, veinitoon) elemendi energiat. Koera aasta moevärv on roheline, pigem samblaroheline, hallikas-roheline, khaki-roheline. Loomulikult on uue aasta saabudes alati oodatud ja lubatud punane.

NB! Hiina uusaasta tähistamine toimub neljapäeval 22.02.17. algusega kl.18.00 Rae Kultuurikeskuses, Aruküla tee 9, Jüri. Orienteeruv lõpp kl.20.00,

osalustasu 15€

Kohapeal on võimalik osta saab Koera aasta ja feng shui sümboolikaga esemeid.

registreeri