Hiina reis: Avastades Ida-Hiinat!

05.-16.aprill 2018.a.

Maksumus alates ........... (kõik hinnas)

Kui Sa oled uudishimulik ja avatud ning soovid leida yin/yangi tasakaalu endas ning armastad mõnusat matkamist, siis on see ideaalne reis just Sulle!

Tutvu reisiplaani ja marsuudiga


Reisi maksumus ja tasumine
Registreeru tasuta tutvustusõhtule

Avastades Ida-Hiinat!

Reis toimub: 05.-16.aprill 2018.a.

REIS VÄLJA MÜÜDUD!

REISIJUHID (kliki)

Siret Seeder ja Janno Seeder – feng shui eksperdid, koolitajad ja nõustajad. Hiina poolt kogu reisi kestel saatja ja kohalikud inglise keelt kõnelevad giidid, tõlge eesti keelde. Seeder Konsultatsioonid OÜ on reisettevõte (reg.nr. TRE000646) Oleme korraldanud grupireise Hiinasse alates 2009 aastast.

REISI SISU (kliki)

Sisu: Et Hiinat ja hiinamaalasi lähemalt tundma õppida, tuleb sõita Beijing’st kaugemale. Beijing on omaette kultuuriline, poliitiline ja majanduslik nähtus. Arenenud ja suursugune linn, mis on külalislahke ning õitsva, idamaale omase teeninduse ja kaasaegse majandusega linn. Reisi alustame Beijing’st, sealt edasi kiiresti kasvavasse Shanghai’sse. Et raputada ennast suurlinnade tuledest välja, külastame Idamaade Veneetsiat – Suzhou’d, maalilise Läänejärve jaga Hangzhou’d, naudime lõputuid teevälju ning reisi kulminatsiooniks on tõus Kollasele mäele (“Kõik muud mäed kahvatuvad tema ilu ees”).

Kui oled huvitatud Hiina ja taoismi ajaloolisest ja kultuursest taustast ning soovid leida õiget yin/yangi tasakaalu endas ning armastad mõnusat (kerget) matkamist, siis on see Sulle ideaalne reis!

REISIKAVA (kliki)

12 päeva 2018. aasta aprillis Hiinas (05.04.2018.-16.04.2018.)

Korraldavad Siret ja Janno Seeder (Seeder Konsultatsioonid OÜ), reisiettevõtja reg nr TRE000646. Hiina poolt kogu reisi kestel saatja ja kohalikud inglise keelt kõnelevad giidid, tõlge eesti keelde. Lennukipiletid, viisad, majutamine (4* hotellides), Hiina-sisene transport (bussid, rongid), hommiku- , lõuna- ja osad õhtusöögid on hinna sees.

 • 1.päev N 05.04. Ärasõit Tallinnast, Lennuk väljub 14.50.
 • 2.päev. R 06.04. Saabumine Beijingi, sõit hotelli, check in, kui võimalik siis väike puhkus. Sõit Suvepalee pargikompleksi (Yiheyuan), kus sööme lõunat. Ekskursioon Suvepalee keiserlikes parkides maalilise Kunmingi järve kallastel. Pärlitööstuse külastus.
 • 3.päev L 07.10. Beijing. Ennelõunal külastame Beijingi kuulsat keskväljakut – Taevase Rahu väravate (Tiananmen) väljakut ja 15. sajandil ehitatud ligi 500 aastat Hiina keisrite peakorteriks olnud Keelatud Linna. Pärastlõunal osaleme teetseremoonial ja külastame Laama templit (Yonghegong), mis on tiibeti budismi keskus Beijingis. Laama templis asub 26 m kõrgune ühest sandlipuutüvest välja raiutud Buddha kuju. Õhtul akrobaatikashow.
 • 4.päev P 08.04. Beijing – Suur Müür, Shanghai Suure müüri külastamine Beijingist u 60 km põhja poole jäävas Badalingi lõigus. Käime kärgkeraamika töötoas. Pärastlõunal sõidame kiirrongiga Shanghai’sse.
 • 5.päev E 09.04. Shanghai. Külastame Shanghai vanalinna ja Yu Yuan’i aeda. Peale lõunat Nanjing Road ja Bund. Õhtul laevareis Huangpu jõel, et imetleda tuledesäras Shangaid.
 • 6.päev T 10.04. Shanghai – Suzhou. Peale hommikusööki 2 tundi sõitu Suzhou’sse. Seda linna on nimetatud ka Idamaade Veneetsiaks. Külastame Võrgumeistri aeda, sõidame Suzhou kanalitel, käime siiditööstuses. Ööbimine Suzhou’s.
 • 7.päev K 11.04. Suzhou – Hangzhou Peale hommikusööki 2 tundi sõitu Hangzhou’sses. Selle linna pärl on maaliline Läänejärv. Peale lõunat käime teeistanduses, näeme kuidas valmib kuulus Long Jing’i tee. Ööbime Hangzhou’s.
 • 8.päev N 11.04. Hangzhou –  Huangshan Shi. Sõidame (5h) Huangshan’i linna, armas väikelinn Kollase mäe jalami. Peale kohalejõudmist vaba aeg. Ööbime Huangshan City’s.
 • 9.päev R 12.04. Huangshan (Kollane mägi) . Peale hommikusööki alustame tõusu Kollasele mäele, alguses köisraudteega ja siis 10 km matk mäel. Ööbimine mäe tipus, väikeses hotellis.
 • 10.päev L 13.04. Huangshan (Kollane mägi) – Shanghai. Naudime päikesetõusu, pärast hommikusööki alustame laskumist. Lõuna ja sõit tagasi Shanghaisse (6h). Ööbimine Shanghai’s.
 • 11.päev P 14.04. Shanghai. Külastame Shanghai muuseumit, teletorni, viimased sisseostud. Pidulik õhtusöök.  
 • 12.päev Shanghai-Helsinki (Vantaa) – Tallinn Hommikul alustame tagasilendu. Tallinna saabume õhtul.

REISIL KÄINUTE TAGASISIDE (kliki)

*Reisist on nüüd pea-aegu nädal, alles mõjub ajavahe, aga muljed on endiselt värsked ja ülihead. Minu esimene nii pikk ja kauge reis ja ootused olid muidugi suured ja veelgi suuremalt said need täidetud. Tänud Teile Jannoga põneva reisikava, rohke liikumise, huumori, lugude jagamise ja igati toreda reisiseltskonna kokkusaamise eest! Natuke sai suurt Hiinat tundma õpitud ja see mis nüüd kogetud ja nähtud on, aitab paremini tajuda millise gigandiga tegemist on. Jõudu ja jaksu edasisteks tegudeks ja järgnevateks reisideks!!! (Lea)

*Tänan teid VÄGA TOREDA REISI eest. SUPPER!! Laenutan raamatukogust „Eesti oma feng shui“ raamatu. Plaanin tagantjärgi uurida, mis see Feng Shui õieti on. Reisil paljud kaaslased rääkisid, aga mulle oli see täiesti tundmatu maailm. Reisilt ostetud meened on ka kapis, ei tea kuhu nn. tsooni üles panna. Peab veidi uurimistööd tegema. Olete väga väga tublid, jõudu edaspidiseks!! Kõrvalt vaadades tundub, et olete leidnud elus teile ainuõige sobiva tegevuse/elutee. (Elo)

*Mina ütlen veelkord ja mitte meelitades – õige mõte oli minna avastama Hiinat teiega!!!! Ja reisiseltskond oli tõesti supper! (Marika)

*Suurepärane reisikogemus. Reisiplaani ülesehitus ääretult huvitav ja mitmekesine. Olen isiklikult reisiga väga rahul. (Maie)

*Minu jaoks oli see esmakordne Hiina avastusreis. Oma silmadega avastades Hiinat sain aru, et tegelikkus on hoopis midagi muud, kui meile on propageeritud ja räägitud siin kodus Euroopas. Võrratu kogemus oli Hiina köögi erinevate maitsete nautimine, mis on täiesti erinev Euroopa köögist. Hiina on sügava ajaloolise kultuuri ja traditsioonidega maa. Olen väga tänulik reisikorraldaja Seeder Konsultatsioonid firmale, et sain kogeda Hiina avastusreisi. Teadaolevalt ükski teine reisibüroo, kes samuti pakub Hiina reise, ei vii reisihuvilisi pühadele mägedele ja ei hari inimesi lisaks. (Riina)

*See reis laiendas mu maailma ! Loodan et suured muutused mu elus hakkavad kohe endast märku andma. (Tiiu)

*Turvalisus – õhtuses linnas ( 9-10 ajal) ei tekkinud kordagi tunnet, et tänaval võib ohtlik olla, ei tekkinud kordagi vajadust, et vaataks selja taha, kes seal on. Lisakd väga hea toit, arvestades asjaoluga, et liha oli kasutatud nii vähe, võib-olla peaks ka ise liha ainult söögi maitsestamiseks kasutama. Aga paaril korral sai juhuslikult toidupoodi satutud – taimetoidu ja puuvilja valik oli ikka väga suur – näiteks erinevaid värskeid seeni oli 6 või 8 sorti. Muidugi tuleb ka kohalikke giide kiita – nad olid tõelised hiina kultuuri ja keele fanaatikud (heas mõttes!). (Merike)

REISI MAKSUMUS JA TASUMINE (kliki)

Kõik hinnas! Reisi pikkus 12 päeva. Esimene sissemakse (500 EUR) peale registreerimist, kinnitab osaleja soovi ja võimaldab broneerida lennupiletid. Tasuda võib osade kaupa, näiteks kuude kaupa või kvartali kaupa või ühekorraga.

Viimane makse peab olema laekunud hiljemalt 1 kuu enne reisi (05.03.2018.)

NB! Küsi ka soodustuste kohta! NB! Reisihind võib muutuda seoses valuutakursi muutusega.

Seeder Konsultatsioonid OÜ reg nr.10923102, arve EE512200221021709091 Swedbank;

Reisitingimused: REISITINGIMUSED (kliki)

Reisplaan printimiseks: IDA-HIINAT AVASTAMAS (kliki)