Hiina reis: "Avastusreis Hiina südamesse"

16.-28.oktoober 2017.a.

Maksumus alates 2374 € (kõik hinnas)

Kui Sa oled uudishimulik ja avatud ning soovid leida yin/yangi tasakaalu endas ning armastad mõnusat matkamist, siis on see ideaalne reis just Sulle!

Tutvu reisiplaani ja marsuudiga


Reisi maksumus ja tasumine
Registreeru tasuta tutvustusõhtule

“Avastusreis Hiina südamesse”

Reis toimub 16.10.-28.10.2017.

GRUPP VÄLJAMÜÜDUD!

Loe artiklit: TARKUSED, KOGEMUSED JA TUNDMUSED HIINAST (kliki)

Loe luuletust Hiinast: “PÕIM HIINA REISIST, 2017” (kliki)

REISIJUHID (kliki)

Siret Seeder ja Janno Seeder – feng shui eksperdid, koolitajad ja nõustajad. Hiina poolt kogu reisi kestel saatja ja kohalikud inglise keelt kõnelevad giidid, tõlge eesti keelde. Seeder Konsultatsioonid OÜ on reisettevõte (reg.nr. TRE000646) Oleme korraldanud õppereise Hiinasse alates 2009 aastast.

REISI SISU (kliki)

Sisu: Et Hiinat ja hiinamaalasi lähemalt tundma õppida, tuleb sõita Pekingist kaugemale. Peking on omaette kultuuriline, poliitiline ja majanduslik nähtus. Arenenud ja suursugune linn, mis on külalislahke ning õitsva, idamaale omase teeninduse ja kaasaegse majandusega linn. Reisi alustame Pekingist ja läbides keskjoont jõuame iidsesse kultuuripealinna Xiani. Tõuseme kõrgustesse ja matkame Taeva tipul Huashanil, ergutame vaimu Shaolinis ning tõuseme Taishan mäe tippu ning uuendame oma mandaati õnnelikule ja edukale elule! Kui oled huvitatud Hiina ja taoismi ajaloolisest ja kultuursest taustast ning soovid leida õiget yin/yangi tasakaalu endas ning armastad mõnusat (kerget) matkamist, siis on see Sulle ideaalne reis!

Sulle ideaalne reis!

REISIKAVA (kliki)

13 päeva 2017. aasta oktoobris Hiinas (16.10.2017.-28.10.2017.)

Korraldavad Siret ja Janno Seeder (Seeder Konsultatsioonid OÜ), reisiettevõtja reg nr TRE000646. Hiina poolt kogu reisi kestel saatja ja kohalikud inglise keelt kõnelevad giidid, tõlge eesti keelde. Lennukipiletid, viisad, majutamine (4* hotellides), Hiina-sisene transport (bussid, rongid), hommiku- , lõuna- ja osad õhtusöögid on hinna sees.

 • 1.päev E 16.10. Ärasõit Tallinnast, Lennuk väljub 14.50.
 • 2.päev. T 17.10. Saabumine Beijingi, sõit hotelli, check in, kui võimalik siis väike puhkus. Sõit Suvepalee pargikompleksi (Yiheyuan), kus sööme lõunat. Ekskursioon Suvepalee keiserlikes parkides maalilise Kunmingi järve kallastel. Pärlitööstuse külastus
 • 3.päev K 18.10. Beijing. Ennelõunal külastame Beijingi kuulsat keskväljakut – Taevase Rahu väravate (Tiananmen) väljakut ja 15. sajandil ehitatud ligi 500 aastat Hiina keisrite peakorteriks olnud Keelatud Linna ja maalilist Jingshani parki. Pärastlõunal osaleme teetseremoonial ja külastame Laama templit (Yonghegong), mis on tiibeti budismi keskus Beijingis. Laama templis asub 26 m kõrgune ühest sandlipuutüvest välja raiutud Buddha kuju. Akrobaatikashow.
 • 4.päev N 19.10. Beijing – Suur Müür. Suure müüri külastamine Beijingist u 60 km põhja poole jäävas Badalingi lõigus. Käime kärgkeraamika töötoas. Pärast lõunasööki kohalikus hiina restoranis, külastame Hiina meditsiini keskust ja seejärel Beijingi marketit.
 • 5.päev R 20.10. Beijing. Külastame Taeva templit, kus keisrid pidasid iga-aastast viljasaagiriitust. On parim koht, kus võib näha tuhandeid kohalikke inimesi tegelemas vabas õhus meelepärasega: Tai Chi, tantsimise, laulmise ja muuga. Tai Chi meistri käe all on meil hea võimalus harjutada seda iidset idamaist balletti. Pärast lõunasöökiSiiditööstus ja kunstigalerii, läheme raudteejaama, et sõita kiirrongiga Taia’ani.
 • 6.päev L 21.10. Tai shan mägi Ekskursioon ja matk Taishan’i mäel. Külastame Hiina viiest pühast mäetipust kõige pühamaks peetavat Tai mäge, kuhu võib tõusta jalgsi (4700 trepiastet) või sõita köisraudteega. Teel ja mäetipust on võimalik nautida imekauneid vaateid, templeid ja raidkirju. Külastame mäe tipus asuvat taoistlikku templit. Lõuna mäe tipus.
 • 7.päev P 22.10. Tai’an – Kaifeng Hommikul sõidame iidsesse Siiditee linna Kaifengi (u 4 h), mille eripära on väga suur islami kogukond. Kaifeng on on tuntud kui üks kuuest muistse hiina tsivilisatsiooni keskusest. Siin asus Hiina pealinn Põhja-Songi dünastia ajal (960–1127). Kaifengis saame osa 1000.a. imiteeriva ajaloolise keskkonna Milleeniumi pargi tänavamelust ja etendustest.
 • 8.päev E 23.10. Kaifeng – Shaolin – Luoyang Sõidame (u 2h) hiina kung fu sünnipaika – Dengfengi (Shaolini), mida peetakse budistliku Chan Zen sekti hälliks Hiinas. Tempel asetseb Shong Shani mäel. Keskmine püha mägi (1491 m merepinnast) on kuulus oma 72 templiga 72 nõlval. Külastame pagoodide metsa (Tallinn), templeid ja mäge ning ööbima jõuame endisesse keisririigi pealinna Luoyangi (u 1,5h).
 • 9.päev T 24.10. LuoYang – HuaYin Ennelõunal sõidame linnast välja, et külastada 12 km Yi jõe kaldakaljudesse raiutud kuulsat 5.-7. saj rajatud Longmeni budistlike koobastemplite kompleksi, kus on kokku 2345 koobast ja nii, u 2800 raidkirja, 43 pagoodi ja u 100000 kuju ja bareljeefi. Pärastlõunal viibime Hiina vanimast 2000 aasta vanuses Valge Hobuse budistlikus templis. Õhtul sõidame kiirrongiga Huayin (Huasahani mäe jalamile).
 • 10.päev K 25.10. HuaShan (Lillemägi) Hommikul viib tee HuaShani mäele. Läänekaare püha mägi on kuulus oma järsu tõusu ja põnevate matkaradadega, mida Hiinas peetakse üheks kaunimaks taevateeks. Matkame terve päeva ja õhtuks sõidame kiirrongiga edasi iidesesse pealinna Xiani.
 • 11.päev N 26.10. XiAn Xi’an on Hiina muistne pealinn alates 12. sajandist e.m.a. Siit on Hiinat valitsenud kokku enam kui 1500 aasta vältel 11 dünastia keisrid. Jalutame Xi’ani Mingi dünastia ajal ehitatud linnamüüril ja Väikest Metsahane pagoodi pargis. Külastame ka moslemite turgu. Mõnus õhtu ostlemiseks, linnaga individuaalseks tutvumiseks.
 • 12.päev XiAn  Külastame kuulsa imperaator Qin Shi Huangi hauakambrit, mida valvavad 7000 elusuuruses terrakotasõdalast koos kaarikute ja hobustega. Lõpuõhtul külastame Tangi dünastia teatrietendust, kus lisaks kontserdile naudime 18 erinevat pelmeenisorti.
 • 13.päev Tallinn-Helsinki (Vanta) – Tallinn Hommikul hotellist väljaregistreerimine ja sõit lennujaama, et asuda lennukile kojusõiduks. Saabumine Tallinna õhtul.

REISIL KÄINUTE TAGASISIDE (kliki)

*Reisist on nüüd pea-aegu nädal, alles mõjub ajavahe, aga muljed on endiselt värsked ja ülihead. Minu esimene nii pikk ja kauge reis ja ootused olid muidugi suured ja veelgi suuremalt said need täidetud. Tänud Teile Jannoga põneva reisikava, rohke liikumise, huumori, lugude jagamise ja igati toreda reisiseltskonna kokkusaamise eest! Natuke sai suurt Hiinat tundma õpitud ja see mis nüüd kogetud ja nähtud on, aitab paremini tajuda millise gigandiga tegemist on. Jõudu ja jaksu edasisteks tegudeks ja järgnevateks reisideks!!! (Lea)

*Tänan teid VÄGA TOREDA REISI eest. SUPPER!! Laenutan raamatukogust „Eesti oma feng shui“ raamatu. Plaanin tagantjärgi uurida, mis see Feng Shui õieti on. Reisil paljud kaaslased rääkisid, aga mulle oli see täiesti tundmatu maailm. Reisilt ostetud meened on ka kapis, ei tea kuhu nn. tsooni üles panna. Peab veidi uurimistööd tegema. Olete väga väga tublid, jõudu edaspidiseks!! Kõrvalt vaadades tundub, et olete leidnud elus teile ainuõige sobiva tegevuse/elutee. (Elo)

*Mina ütlen veelkord ja mitte meelitades – õige mõte oli minna avastama Hiinat teiega!!!! Ja reisiseltskond oli tõesti supper! (Marika)

*Suurepärane reisikogemus. Reisiplaani ülesehitus ääretult huvitav ja mitmekesine. Olen isiklikult reisiga väga rahul. (Maie)

*Minu jaoks oli see esmakordne Hiina avastusreis. Oma silmadega avastades Hiinat sain aru, et tegelikkus on hoopis midagi muud, kui meile on propageeritud ja räägitud siin kodus Euroopas. Võrratu kogemus oli Hiina köögi erinevate maitsete nautimine, mis on täiesti erinev Euroopa köögist. Hiina on sügava ajaloolise kultuuri ja traditsioonidega maa. Olen väga tänulik reisikorraldaja Seeder Konsultatsioonid firmale, et sain kogeda Hiina avastusreisi. Teadaolevalt ükski teine reisibüroo, kes samuti pakub Hiina reise, ei vii reisihuvilisi pühadele mägedele ja ei hari inimesi lisaks. (Riina)

*See reis laiendas mu maailma ! Loodan et suured muutused mu elus hakkavad kohe endast märku andma. (Tiiu)

*Turvalisus – õhtuses linnas ( 9-10 ajal) ei tekkinud kordagi tunnet, et tänaval võib ohtlik olla, ei tekkinud kordagi vajadust, et vaataks selja taha, kes seal on. Lisakd väga hea toit, arvestades asjaoluga, et liha oli kasutatud nii vähe, võib-olla peaks ka ise liha ainult söögi maitsestamiseks kasutama. Aga paaril korral sai juhuslikult toidupoodi satutud – taimetoidu ja puuvilja valik oli ikka väga suur – näiteks erinevaid värskeid seeni oli 6 või 8 sorti. Muidugi tuleb ka kohalikke giide kiita – nad olid tõelised hiina kultuuri ja keele fanaatikud (heas mõttes!). (Merike)

REISI MAKSUMUS JA TASUMINE (kliki)

REISI MAKSUMUS JA TASUMINE (kliki)

Reisi maksumus 2374-2499 EUR. Kõik hinnas! Reisi pikkus 13 päeva. Esimene sissemakse (500 EUR) peale registreerimist, kinnitab osaleja soovi ja võimaldab broneerida lennupiletid. Tasuda võib osade kaupa, näiteks kuude kaupa või kvartali kaupa või ühekorraga.

Viimane makse peab olema laekunud hiljemalt 1 kuu enne reisi (16.09.2017.)

NB! Küsi ka soodustuste kohta! NB! Reisihind võib muutuda seoses valuutakursi muutusega.

Seeder Konsultatsioonid OÜ reg nr.10923102, arve EE512200221021709091 Swedbank;

Vaata tutvustavat videot:

Reisitingimused: REISITINGIMUSED (kliki)

Reisplaan printimiseks:  AVASTUSREIS HIINA SÜDAMESSE (kliki)