Kursus MINU UUS ELU(LUGU)

Koera aasta soosib muudatusi – alustame üheskoos ja teeme oma elus RESTART’I!

Mis on inimese eesmärk? Inimese eesmärk on olla õnnelik. Tunda ennast hästi just selles ajas, selles kohas ja nende inimeste keskel ja mis veelgi tähtsam tunda ennast õnnelikuna iseendaga koos olles. Kuid selleks tuleb tal kontakt saavutada praeguse hetkega, oma tõelise Minaga, oma südamest tulevate soovide, eesmärkidega – kuidas keegi seda nimetab. Tähendab olla oma väärtuslik Mina. Tunda ennast just siin ja praegu hästi.

Kursuse eesmärk on uue/uuenenud/täiendatud mõtteviisi loomine ja oma UUE ELULOO kirjutamine ning selle elluviimine. Praktilised harjutused, ka kodutööd. Paneme tööle kõik 3 (füüsilise, psüühilise, spirituaalse) energiatasandid.

Sihtgrupp: Oodatud on daamid, kes on valmis oma uut elu(lugu) kirja panema, sellega kaasa minema ja seda nautima.

Toimumisaeg: kolmapäeviti, 07.03.-06.06.2018. kl.17.45-20.15. Hea Energia Keskuses (07.03.; 21.03.; 04.04.; 18.04.; 02.05.; 16.05.; 06.06.)

Sisu: Kas sa tead mida sa tahad? Alustame lihtsamast. Kas sa tead mida sa ei taha? Kuidas sa ei taha ennast tunda? Mida sa ei taha kogeda? Liigume tagurpidi. Tuleme „alt“ välja päikesevalgusesse kätte, rõõmu- ja õnnetundesse.

Kasutame abivahendeid: jiying’i, pendlit. Puhastame oma kanalid (takistused), teeme praktilisi harjutusi (qigong, norbekov), analüüse, teste ja loome uut vibratsiooni milles soovime ja tahame elada.

SEE ON MINU UUS ELULUGU!

Hind: 199€ (ühekordne makse)

3 maksena: 70€/kord (veeb, märts, aprill)

Registreerimine: