Matk: Teekond iseendasse

01.-.03. august 2017.a.

Hind 270€/osaleja

Kui Sa oled uudishimulik ja avatud ning soovid leida yin/yangi tasakaalu endas ning armastad mõnusat matkamist, siis on see ideaalne matk ja koolitus just Sulle!

Tutvu matka sisu ja plaanigaMatk Loosalu rabas (01.-03. august 2017.a.)

Juhendajad: Ain Mihkelson ja Janno Seeder

SISU (kliki)

Sisu:

Hiina vanasõna ütleb: Tarkus kuulub minevikule, tegevus olevikule ja rõõm tulevikule. Selleks, et rõõmu jõuda, tuleb tegevusi teha juba täna! Seega, et luua endale püsiv heaolutunne, tuleb ennast tundma õppida ja juba täna, sest läbi tegevuste jõuame me rõõmuküllasesse tulevikku.

Feng shui õpetus ütleb, et me ei saa enda elus midagi püsivat ja toetavat luua, kui me ei tunne oma elu peategelast — iseennast.

Kutsume SIND kaasa matkale ehk teekonnale iseendasse tasakaalustavas Loosalu rabas (Raplamaa). Miks just matk? Matk see on kulgemine, see on teekond iseendasse. Sel teel me õpime tundma iseennast maailmas. Kohtume vastureaktsioonide, takistustega ning kahtluste ja kõhklustega. Sel  avastusretkel on meie suurimaks abiliseks meie enda füüsiline keha, meie meeled, meie tunded, meie mõtted.

3 vapustavat päeva, mil oled tõmmanud juhtme seinast, ega lohise kaasa ümbritseva meelemuutustest ja segadusest. Need 3 päeva, mil õpid kuulama iseennast ja taasavastad enda jaoks võrratu Eestimaa looduse ja mis peamine läbi rahuliku meele näed oma tõelist Teed (Tao’d).

Matk algab laagrikohta (tagasipöördumiskoha) sisseseadmisega. Kokku toimub 4 labürindienergias matka. Labürint on teekond, reis oma sisemaailma. Sel teekonnal kogeb inimene pühapaikade palverännaku energiat. Sel teekonnal kogeb inimene valgustatust, otsib ja leiab oma sisemise teadmiste varasalve ja tarkused, kohtub oma jumaliku olemusega ning mis omakorda viib teda elus olulise murdepunktini.  Labürint feng shui energiaõpetuse võtmes on alati ühesuunaline tee, mis lõpeb matka sihtpunkti  (ringi keskele) jõudes. Sel teel koguneb inimese sisse suurel hulgal kosmose energiat, mille ta sihtpunkti jõudes vabaks laseb. Seeläbi toimub kehas puhastumine, valgustumine, äratus. Tagasiteel laagrisse leiame vastused oma küsimustele, kohtume oma yin ja yang poolega.

Ööbimine toimub Loosalu rabas indiaani telgis, kaasa võtta alusmatt ja magamiskott. Söök valmib kohapeal. Suurt seljakotti igal matkal kaasa tassima ei pea, need on hoitud ja valvatud meie laagris.

Matkamine ja kõndimine on parim viis alateadvuse ja teadvuse ühendamiseks. Rütmilise rahuliku kõndimise ajal oled Sa meditatsioonis – Sinu füüsiline keha töötab, Sinu meeled on avatud ja Sinu vaim, energia lööb särama.

PÄEVAKAVA (kliki)

1.päev, 01.08.:
Kogunemine 11.30-12.00
Sissejuhatus 12-13
Lõuna 13-14
Matk 14-17.30  – Avame meeli – avame oma meeled ja suuname tähelepanu väljapoole (6-7 km)
Õhtusöök 18-19
Vestlusring –  Minu välimine ja sisemine maailm; eesmärgi leidmine ja kaardistamine
Tipirituaal

2.päev, 02.08.:
Hommikuvõimlemine
Hommikusöök 9-10
Matk 10-12.30 – Vaikusematk, tähelepanu sissepoole (6-7 km)
Lõuna 13-14
Matk 14-17.30 – Kõnnimeditatsioon
Õhtusöök 18-19
Vestlusring – Minu välimise ja sisemise teekonna ühendamine (6-7 km)
Meelerännak šamaanitrummiga

3.päev, 03.08.:
Hommikuvõimlemine
Hommikusöök 9-10
Matk 10-12.30 – Õnneliku meele teekond (6-7 km)
Lõuna 13-14
“Kohalejõudmine” 14-15  – Matkapäevade “Teekond iseendasse” lõpetamine
Kojusõit

REISI MAKSUMUS JA TASUMINE (kliki)


Hind:

Hind sisaldab:

– ööbimine indiaani tipis

– toitlustus

– juhendatud matkad ja koolitused

Matkale registreerimiseks täida formular:

REGISTREERIMINE MATKALE ON LÕPPENUD! 

Registreerimine lõpeb 25.juulil!

Lisainfo: 630 7475, 505 9080