Kontakt

Kes me oleme?

Siret ja Janno copy

Seeder Konsultatsioonid OÜ on 2003. aprillis loodud perefirma. Ettevõtte omanikud on Siret ja Janno Seeder ning ettevõte pakub Feng Shui (FS) alaseid koolitusi (seminare, kursusi, loenguid, praktikume), nõustamist ja üritusi. FS teema juurde jõudsime lähedaste inimeste terviseprobleemidele lahenduste otsimise kaudu. Aastaid otsisime abi meditsiinist, ka alternatiivmeditsiinist ja kui 1999. aastal me esmakordselt FS teadmistega (energia tasakaaluõpetusega) tutvusime ja neid rakendama hakkasime, kogesime olulisi muudatusi oma elus. Saades ruumi parendamisest ja FS teadmiste kasutamisest abi ja innustust, mõistsime, et soovime oma kogemusi edasi anda ka teistele. Esialgu pakkusime klientidele kodu nõustamise teenust. Ennast pidevalt täiendades, erialaseid seminare läbides ja uusi kogemusi ammutades, tulime huviliste soovile vastu ning alustasime 2005. aasta kevadel esmakordselt FS alase koolitusega Eestis.

2005. aastast teeme koostööd Tartu Rahvaülikooliga ja 2008.aastast Tallinna Rahvaülikooliga. FS kursused on toimunud ja toimuvad jätkuvalt Paide Täiskasvanute Koolituse juures, Viljandis Hilda Villas ja Pärnus. Tallinnas asub meie õppeklass Eesti Rahvusraamatukogus, kus toimuvad FS ja idafilosoofial põhinevad koolitused meie õppeklassis ehk Hea Energia Keskuses aadressil Tõnismägi 2, ruum 2115. Mitu aastat õpetame FS’d ruumikujunduses Mainori Kõrgkooli Disainiinstituudi juures.

Suvised koolitusüritused on oma olemuselt looduslähedasemad ja aktiivsemad. Juba viis aastat korraldame energeetilisi ekskursioone Eestimaa põnevatesse paikadesse. Suvelaagrid rabade keskel Viruna talus ja Hiiumaa väikesaarel Kassaril. Koostöös Tartu Rahvaülikooliga on toimunud suvelaagrid Ruhnu saarel, Hiiumaal, Vormsi saarel, Muhus, Tõstamaal. 2008. aprillis ilmus päris oma raamat „Eesti oma feng shui“, mis oli 2008.a raamatute müügiedetabelis 5-ndal kohal (10300 eks). 2009.a ilmus esimene raamat sarjast „Feng shui ja bagua“, alapealkirjaga „Minu elustrateegiate loomine“. Sarja kuuluvad veel 8 raamatut: “Karjääri ja õigete valikute feng shui”, “Suhete, sõpruse ja armastuse feng shui”, “Perekonna, sugupuu ja mineviku feng shui”, “Raha, rikkuse ja rahulolu feng shui”, “Abistajate, õpetajate ja reiside feng shui”, ” Laste, loovuse ja tuleviku feng shui”, “Teadmiste ja töö iseendaga feng shui”, “Kuulsuse, maine ja hea nime feng shui”. Sarja viimane raamat ilmus 2014. a. kevadel. Sari süveneb FS’is tuntud 8 bagua tsooni energiamaailma – nende olemusse, võimalustesse, tasakaalustamisse ja seda läbi keha, meelete ja vaimu.

2009. aasta oktoobris korraldasime esmakordselt õppereisi Hiina. Tegemist oli hoolikalt valitud ja seega ainulaadse marsruudiga, sest meie eesmärk oli tutvuda sügavuti hiina kultuuri, ajaloo ja FS tarkustega. Reisi kulminatsioon oli püha Taishan mäe külastamine. Iga aastaga meie kiindumus Hiinaamaasse ja hiinlastesse kasvab ja 2015.aastal on plaanis korraldada juba 3 erimarsruudil avastusreisi Hiinamaale.

Pakume enesearenduslikke seminare ettevõtetele, klubidele ja meeskondadele. Vaatame täpsemalt firma energeetikasse: kaubamärk, kliendisuhted, ajajuhtimine, tulevikuvisioon, meeskonna potentsiaal, lühistrateegiad, taustanalüüs, väljaspoolt ettevõtet tulev abi ning loomulikult terviklik, rahulolev ja kasumlik ettevõte. Kursustel ja seminaridel kasutame lisaks teooriale ka põnevaid abivahendeid ja harjutusi. Populaarsed on vestlusõhtud, kus arutatakse erinevatel enesearenduslikel teemadel ja vaadatakse põnevaid filme.

Loe lähemalt Siret ja Janno Seederist (kliki lingil)