Päeva energia

Tasuline e-teenus: PÄEVA ENERGIA

Hind: 25€ (Saaja: Seeder Konsultatsioonid OÜ, a/a 221021709091 Hansapank, selgitus – nimi ja päevaenergia)

NB! Vastuse saadame e-kirjana hiljemalt kahe tööpäeva jooksul peale tasu laekumist.

Teenuse tellimine:  telli

Kas see päev (_ _._ _._ _ _ _) on sobilik abiellumiseks, lepingu sõlmimiseks, maja ostmiseks, seminari korraldamiseks, ettevõtte loomiseks, operatsiooni tegemiseks …?

Kas selle päeva energia aitab mu tegevusele, plaanile kaasa või mitte ja mil moel?

Juhul kui soovite teada kas Teie poolt valitud päev on Teie jaoks sobiliku energiaga (missuguse energiaga), siis täitke EFORMULAR järgmiste andmetega: päev, kellaaeg (kui on vajalik), Teie sünniaasta, kuu, päev, kellaaeg (abiellumise puhul nii mehe kui naise andmed).

Näide1

Siret on sündinud 09.05.67 kl 6.45Janno on sündinud 27.06.65 kl 23.00 – 01.00 vahel. Missugust energiat lisab nende abiellumispäev nende kooselule? Abiellumispäev 18.06.88 – See päev kannab endas mõistmise, probleemide lahendamise ja neist vabanemise energiat. Nimi „küünal annab valgust pimedal ajal“. See päev on eriti soodne just Jannole. Siret võib tunda end natuke kurnatuna, kuid üldjoontes on neile sobiliku hea energiaga päev.

Näide2

23.11.06. on soov seminar läbi viia. Kuidas on selle päeva mõju seminarile ja seminari läbiviijatele?

23.11.06. – Ebasoodne energia ja plaanid ei kanna eriti vilja. Janno suudab selle päeva ürituse läbi viia, kuid kas oodatud tulemusi ka saavutab on juba keerulisem küsimus. Sireti jaoks on see päev raske.