12.09.- Feng Shui Baaskursus, I aste

 

alates 12.09. Feng shui I aste, algkursus (kliki) veel 4 kohta!

Kui sa veel kahtled, kas osaleda kursusel, siis tule 12.09. sissejuhatavasse tundi ja kui tunned, et see on just Sinu jaoks, siis…

 

Feng shui koolitus – uudishimugurmaanidele!

Mis ajendab meid õppima, ennast täiendama ja midagi uut avastama? Eks ikka uudishimu. Eluterve uudishimu abil sirgub noorest „mikside” esitajast arukas mees või naine. Inimene areneb niikaua kuni tegeleb enesearendamisega ja seda läbi kolme energeetilise tasandi: kehalise, meelelise ja vaimse. Kui uudishimu kaob, huvi enda täiendamise vastu kaob, siis hääbub ka inimene. Seda on väitnud paljud targad kaasaegsed, aga ka iidsed idamaa targad hommikumaalt.

Tänapäeval on võimalusi, mida õppida ja kuidas õppida palju. Loomulikult lähtub valik inimese enda huvialades, soovitustest ja kindlasti julgusest.

Miks valida feng shui koolitus?

Olen arvamusel, et igasugune tegevus, enesearendamine on hea ja seotud harmoonilise tervikuga. Miks just feng shui tänapäeval üha enam kõneainet pakub, on eelkõige tingitud kaasaja ühiskonna närvilisest õhkkonnast. Täpsemalt nn „orav rattas” elamiseviisist, mis viib paratamatult enesehävitamiseni ja stressini. Inimesed ei saa enam hakkama ja süüdlasi otsitakse pahatihti väljaspool ennast. Tavapärane on arusaam, et ostame koolituse ja pärast koolituse läbimist muutub mu elu ilusaks. Siinjuures tõmban optimismi maha – niikaua kui inimene iseennast õppeprotsessi, enesearendamise protsessi ei kaasa – ei tule mingeid muutusi. Koolituse eesmärgiks ja tulemuseks on siis väike vaheldus argiellu.

Feng shui õpetuse eesmärk on saavutada tasakaal iseendas ja ümbritseva keskkonnaga ning seda läbi 8 olulise eluvaldkonna: teadmised (töö isendaga), minu kaasasündinud omadused (kõik millest oleme tehtud), minu maine (renomee), suhted (lähedaste, sõprade ja töökaaslastega), loovus (tulevikupaanid), abivalmis inimesed (valmisolek vastu võtta väljast tulnud abi), karjäär (valikud ja võimalused) ning rahulolu (eelkõige iseendast).

Feng shui koolituse protsessis on õpilane ja õpetaja vahetus protsessis. Ta saab teavet, mida saab pidevalt võrrelda ja analüüsida antud hetkega (vajadusel ka minevikuga, juba olnuga) ning saadud informatsiooni põhjal luua harmoonilist tulevikku. Eelkõige õpetab aga feng shui õpetus elama tänases hetkes ja praegu. Nii uskumatu kui see ka meile ei tundu – on just tänases päevas elamine kõige raskem ülesanne.